Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Oakpark 6 Smoked Thick Cut Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • O'Neills Dry Cured Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Back Rashers 370g

    Open Product Description
    €2.49
    €6.73/kg
  • Oakpark 6 Unsmoked Irish Back Rashers 200g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.49
    €17.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark 6 Naturally Smoked Irish Back Rashers 200g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.49
    €17.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Henry Denny & Sons 6 Unsmoked Bacon Rashers Made Without Nitrites 200g
    SAVE €0.78
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Henry Denny & Sons 6 Smoked Bacon Rashers Made Without Nitrites 200g
    SAVE €0.78
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Thick Cut Unsmoked Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Smoked Irish Back Rashers 370g

    Open Product Description
    €2.49
    €6.73/kg
  • Dunnes Stores 6 Unsmoked Irish Back Rashers 240g

    Open Product Description
    €2.09
    €8.71/kg
  • Dunnes Stores 16 Unsmoked Irish Back Rashers 2 x 320g (640g)

    Open Product Description
    €4.49
    €7.02/kg
  • Dunnes Stores 6 Smoked Irish Back Rashers 240g

    Open Product Description
    €2.09
    €8.71/kg
  • Dunnes Stores 16 Smoked Irish Back Rashers 2 x 320g (640g)

    Open Product Description
    €4.49
    €7.02/kg
  • Dunnes Stores 6 Thick Cut Smoked Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thin Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Streaky Rashers 240g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €12.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 5 Thick Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Back Rashers 250g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €11.96/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 16 Thin Cut Unsmoked Dry Cured Irish Streaky Bacon 240g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €12.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 5 Thick Cut Unsmoked Dry Cured Irish Back Rashers 250g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €11.96/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 8 Traditional Cut Unsmoked Dry Cured Irish Back Rashers 240g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €12.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 8 Unsmoked Irish Bacon Medallions 200g

    Open Product Description
    €1.79
    €8.95/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 7 Thick Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Streaky Rashers 210g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.24/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 7 Thick Cut Unsmoked Dry Cured Irish Streaky Rashers 210g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.24/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Thick Cut Unsmoked Dry Cured Irish Bacon Medallions 200g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Thick Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Bacon Medallions 200g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €1.49
    €7.45/kg
  • Dunnes Stores 14 Unsmoked Irish Streaky Rashers 350g

    Open Product Description
    €2.59
    €7.40/kg
  • Dunnes Stores 8 Smoked Irish Bacon Medallions 200g

    Open Product Description
    €1.79
    €8.95/kg
  • Dunnes Stores 6 Maple Cured Smoked Irish Back Rashers Thick Cut 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Smoked Irish Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €1.49
    €7.45/kg
  • Dunnes Stores 14 Smoked Irish Streaky Rashers 350g

    Open Product Description
    €2.59
    €7.40/kg