Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Organic
    Vegetarian
    Super Nature Peanut Butter Cups 40g
    Gluten Free
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €0.07/g
  • Gluten Free
    Organic
    Super Nature Hazelnut Clusters 34g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €2.79
    €0.08/g
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Clearspring Organic Seaveg Original Crispies 5 x 4g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.49
    €0.42/g
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Vego Fairtrade Organic Whole Hazelnut Chocolate Bar 150g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.99
    €33.27/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Amaizin Organic Natural Tortilla Chips 250g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €4.75
    €19.00/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Clearspring Organic Seaveg Crispies Chilli 5 × 4g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.99
    €0.45/g
  • Gluten Free
    Clearspring Snack Organic Yemon Tmari Roasted Almonds 30g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.90
    €0.10/g