Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Green Giant Original 3 x 198g

    Open Product Description
    €3.85
    €6.48/kg
  • Green Giant Original 4 x 198g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.90
    €3.66/kg
    was €5.80
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
  • Batchelors Irish Peas 3 x 225g
    SAVE €0.69

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €3.00
    €4.44/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweetcorn in Water 3pk 160g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.19
    €13.69/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Irish Peas No Added Sugar 3 x 225g
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €3.00
    €4.44/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Batchelors Mushy Peas 3 x 225g
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €3.00
    €4.44/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Green Valley Processed Peas 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.38/kg
  • Vegetarian
    Batchelors No Added Sugar Irish Peas 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.40
    €6.22/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Batchelors Irish Peas 420g
    SAVE €0.40
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.50
    €3.57/kg
    was €1.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Batchelors Mushy Peas 420g
    SAVE €0.40
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.50
    €3.57/kg
    was €1.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sunny South Sweet & Tender Sweetcorn 3 x 198g

    Open Product Description
    €3.49
    €5.88/kg
  • Green Giant Original Naturally Sweet 340g

    Open Product Description
    €2.00
    €5.88/kg
  • Vegetarian
    Batchelors No Soak Marrowfat Peas 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.90
    €14.50/kg
  • Green Giant Naturally Sweet 340g

    Open Product Description
    €2.00
    €5.88/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Marrowfat Peas 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.50
    €7.50/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Irish Peas 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.40
    €6.22/kg
  • Vegetarian
    Green Valley Mushy Peas 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.38/kg
  • Sunny South Petit Pois & Baby Carrots 340g

    Open Product Description
    €1.65
    €4.85/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Marrowfat Peas 420g
    SAVE €0.40
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.50
    €3.57/kg
    was €1.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Batchelors No Added Sugar Irish Peas 420g
    SAVE €0.40
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.50
    €3.57/kg
    was €1.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sunny South Sweetcorn Naturally Sweet 340g
    ONLY €1.40

    Open Product Description
    ONLY €1.40
    €1.40
    €4.12/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Batchelors Garden Peas 300g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €4.97/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Sliced Carrots in Water 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.50/kg
  • Green Giant Original Naturally Sweet 3 x 340g

    Open Product Description
    €4.80
    €4.71/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores No Soak Marrowfat Peas 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.75
    €6.00/kg
  • Vegetarian
    Green Valley Marrowfat Peas 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.38/kg
  • Vegetarian
    Green Valley No Added Sugar Processed Peas 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.38/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Marrowfat Peas 340g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.99
    €2.91/kg
  • Vegetarian
    Masterson's Processed Peas 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.49
    €1.17/kg
  • Dunnes Stores Baby Carrots 340g

    Open Product Description
    €0.89
    €2.62/kg