Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Sheridans Cheesemongers Abundio Iberico Paleta sliced 100g

    Open Product Description
    €14.50
    €145.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Abundio Iberico Salchichon sliced 100g

    Open Product Description
    €8.80
    €88.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Golfera Traditional Sweet Pancetta 100g

    Open Product Description
    €3.50
    €35.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Golfera Smoked Pancetta 100g

    Open Product Description
    €3.50
    €35.00/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Prosciutto Cotto 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €4.25
    €53.13/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Salami Milano 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €3.95
    €49.38/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Mortadella 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €3.40
    €42.50/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Salame Ventricina 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €4.20
    €52.50/kg
  • Sheridans Cheesemongers Macelleria Falorni Prosciutto

    Open Product Description
    €11.50
    €63.89/kg