Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Organic Plain Flour 1kg
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €4.20/kg
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Odlums Organic Wholemeal Flour 1kg
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.60
    €4.60/kg
  • Organic
    Doves Farm Organic Spelt Wholemeal Flour 1kg
    SAVE €0.86
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.86
    €3.29
    €3.29/kg
    was €4.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Doves Farm Organic Rye Wholemeal Flour 1kg
    SAVE €0.60
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.45
    €2.45/kg
    was €3.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Doves Farm Organic Strong White Bread Flour 1.5kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.99
    €2.66/kg
  • Doves Farm Organic Plain White Flour 1kg

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Organic
    Doves Farm Organic White Spelt Flour 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €5.40
    €5.40/kg
  • Organic
    Doves Farm Organic Self Raising White Flour 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/kg
  • Organic
    Doves Farm Fine Plain Wholemeal Flour 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €2.75
    €2.75/kg
  • Organic
    Doves Farm Organic Wholemeal Strong Bread Flour 1.5kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.75
    €2.50/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Tiana Fairtrade Organics All-Purpose Pure Organic Cassava Flour 500g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €9.49
    €18.98/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Almond Flour 250g
    Organic

    Open Product Description
    €7.99
    €31.96/kg