Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Fit Foods Chicken Curry with Brown Rice 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Thai Red Chicken with Brown Rice 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Sweet Chilli Chicken with Wholewheat Noodles 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
    Buy 2 for €8

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.19
    €10.48/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 21st Oct