Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Erin Chicken Hotcup 53g

    Open Product Description
    €1.95
    €36.79/kg
  • Vegetarian
    Erin Potato & Leek Hotcup 72g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.95
    €27.08/kg
  • Vegetarian
    Erin Hotcup Farmhouse Vegetable with Croutons 75g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.95
    €26.00/kg
  • Erin Hotcup Chicken & Mushroom with Croutons 80g

    Open Product Description
    €1.95
    €24.38/kg
  • Erin Oxtail Hotcup 48g

    Open Product Description
    €1.95
    €0.04/g
  • Vegetarian
    Knorr Quick Soup Gold Vegetable 3's 48g
    Buy 3 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.09
    €0.04/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Knorr Quick Soup Oxtail 3's 42g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.09
    €0.05/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Knorr Chicken Quick Soup 3 x 15g (45g)
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.09
    €0.05/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Mushroom Quick Soup 3 x 18g (54g)
    Buy 3 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.09
    €38.70/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mug of Soup Cream of Chicken 3 Sachets 48g

    Open Product Description
    €1.25
    €0.03/g
  • Mug of Soup Oxtail 4 Sachets 40g

    Open Product Description
    €1.25
    €0.03/g
  • Knorr  Dry Soup Mix Chicken with Noodles 36 g 3 servings
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.09
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegan
    Clearspring Organic Japanese Miso Instant Soup with Sea Vegetables 40g (4 x 10g)
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €6.45
    €0.16/g