Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Sweetcorn 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle 6 Mini Corn on the Cob 600g
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €3.50
    €5.83/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Supersweet Corn on the Cob 600g
    Frozen

    Open Product Description
    €1.00
    €1.67/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Freshly Frozen Supersweet Sweetcorn 750g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.97
    €1.29/kg