Greggs logo in white
 

Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Greggs 8 Sausage Rolls 854g
    Frozen

    Open Product Description
    €7.50
    €8.78/kg
  • Frozen
    Greggs 4 Sausage Rolls 427g
    SAVE €0.30
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €4.00
    €9.37/kg
    was €4.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Greggs 2 Steak Bakes 280g
    SAVE €0.30
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €4.00
    €14.29/kg
    was €4.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Greggs 2 Chicken Bakes 306g
    Frozen

    Open Product Description
    €4.30
    €14.05/kg
  • Frozen
    Greggs 16 Mini Sausage Rolls 433g
    Frozen

    Open Product Description
    €4.20
    €9.70/kg
  • Frozen
    Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g
    Frozen

    Open Product Description
    €4.30
    €13.96/kg