Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Param Paneer 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €9.95/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Mozzarella 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.75
    €6.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Classic Pizza Mix Grated 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.25
    €18.75/kg
  • Dunnes Stores Ultimate Pasta Mix 120g

    Open Product Description
    €2.25
    €18.75/kg
  • Dunnes Stores Parmigiano Reggiano Grated 80g

    Open Product Description
    €1.66
    €20.75/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Tangy & Crumbly Greek Feta 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.45
    €7.25/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chilli Pizza Mix 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.25
    €18.75/kg
  • Dunnes Stores Mediterranean Pizza Mix 120g

    Open Product Description
    €2.25
    €18.75/kg
  • BOURSIN Garlic & Herbs Soft French Cream Cheese 150g
    SAVE €0.79

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €3.20
    €21.33/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 4th Sep - 2nd Oct
  • Dunnes Stores Parmigiano Reggiano 200g

    Open Product Description
    €3.69
    €18.45/kg
  • Macroom Buffalo Mozzarella 125g

    Open Product Description
    €3.20
    €25.60/kg
  • Dunnes Stores Fresh Italian Mozzarella 220g

    Open Product Description
    €1.10
    €8.80/kg
  • BOURSIN Garlic & Herbs Cream Cheese Portions 6x16g (96g)

    Open Product Description
    €3.20
    €33.33/kg
  • BOURSIN Velvety Garlic & Herbs Spreadable Soft Cream Cheese 125g

    Open Product Description
    €3.75
    €30.00/kg
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy 30g Protein Quark 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €9.96/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Mild & Firm Halloumi 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €10.60/kg
  • Olympus Halloumi Original 250g

    Open Product Description
    €3.95
    €15.80/kg
  • Natura Sincera Light Mozzarella 220g

    Open Product Description
    €1.95
    €15.60/kg
  • Dunnes Stores Mozzarella Bocconcini 125g

    Open Product Description
    €2.35
    €18.80/kg
  • Macroom Buffalo Burrata 290g

    Open Product Description
    €4.75
    €31.67/kg
  • Olympus Light Traditional Greek Cheese 150g

    Open Product Description
    €2.99
    €19.93/kg
  • Dunnes Stores Smoky Italian Scamorza 100g

    Open Product Description
    €2.89
    €28.90/kg
  • Dunnes Stores Italian Mozzarella 100g

    Open Product Description
    €2.79
    €27.90/kg
  • New Product
    Vegetarian
    Yamas! Labneh Soft Cheese 200g
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Granarolo High Protein Mozzarella 200g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.50
    €15.00/kg
    was €2.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Farmhouse Baking Wicklow Bán 150g
    ONLY €4.79

    Open Product Description
    ONLY €4.79
    €4.79
    €31.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Sweet & Subtle Grana Padano Shavings 80g

    Open Product Description
    €1.50
    €18.75/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Marinated Greek Feta Cubes 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €18.33/kg
  • Dunnes Stores Sweet & Subtle Grana Padano 180g

    Open Product Description
    €2.50
    €13.89/kg
  • Dunnes Stores Fresh Italian Ricotta 250g

    Open Product Description
    €1.29
    €5.16/kg