Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Birds Eye Crispy Straight Cut Chips 900g
    Buy 2 for €6
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.99
    €5.54/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    McCain Crispy French Fries 1kg
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €4.99
    €4.99/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Crisp and Fluffy Light Oven Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Birds Eye Potato Waffles Fries 500g
    SAVE €1.50
    Bundle Offer €6
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    Bundle Offer €6
    €2.50
    €5.00/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    McCain Home Chips Crinkle Cut 1.6kg
    Buy 2 for €8
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €5.49
    €3.43/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Green Isle Rustic Chips 800g
    SAVE €1.50
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €3.00
    €3.75/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €5.49
    €3.43/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Dipper Fries 1kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Thin & Crispy Fry Chips 1.5kg
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    McCain Naked Oven Chips Straight Cut 750g
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €3.29
    €4.39/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Aunt Bessie's French Fries 700g
    ONLY €3
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €4.29/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.99
    €5.98/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    McCain Southern Fries 750g
    SAVE €1
    Bundle Offer €6
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1
    Bundle Offer €6
    €2.79
    €3.72/kg
    was €3.79
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Green Isle Skinny Chips 800g
    Frozen

    Open Product Description
    €4.00
    €5.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Strong Roots Crispy Skinny Fries 750g
    SAVE €1.01
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1.01
    €2.99
    €3.99/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Maris Piper Crinkle Cut Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Harry Ramsdens Chip Shop Chips 1kg
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €4.29/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Finely Sliced Thin & Crispy Oven Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.09
    €2.06/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Maris Piper Chunky Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Vegan
    Frozen
    McCain Home Chips Lighter Straight Cut 1kg
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €4.29
    €4.29/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Crispy Waffle Fries 550g
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.25/kg
  • Vegan
    Frozen
    McCain Home Chips Straight Cut 1kg
    SAVE €1
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.29
    €3.29/kg
    was €4.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Iceland Potato Pops 500g
    Buy 2 for €3
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.75
    €3.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Harry Ramsdens Battered Potato Slices 500g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €8.58/kg
  • Frozen
    Slimming World chips 1kg
    Frozen

    Open Product Description
    €4.50
    €4.50/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    McCain Microwave Quick Chips Straight Cut 4 x 100g
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €3.79
    €9.48/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    TGI Fridays French Fries 1kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €4.50/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Straight Cut Oven Chips 1kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €1.00/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Straight Cut Fry Chips 2.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €1.08/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet Potato Fries 600g
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.15
    €3.58/kg