Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Frontier Foods Organic Maple Syrup 330g
    SAVE €1.39
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.39
    €5.50
    €16.67/kg
    was €6.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vertmont Pure Organic Maple Syrup 250ml
    Organic

    Open Product Description
    €6.95
    €27.80/l
  • Organic
    Biona Organic Rice Syrup 350g
    Organic

    Open Product Description
    €5.90
    €16.86/kg
  • Organic
    Biona Organic Date Syrup 350g
    SAVE €1.44
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.44
    €3.35
    €9.57/kg
    was €4.79
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct