Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • James Whelan 2 Matured Pork Chops 400g

    Open Product Description
    €4.80 avg/ea
    €11.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan 2 Stuffed Pork Steak

    Open Product Description
    €15.99
    €11.42/kg
  • James Whelan Italian Marinated Pork Chops 400g

    Open Product Description
    €5.45 avg/ea
    €13.49/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Meatballs 600g

    Open Product Description
    €7.99
    €13.32/kg
  • James Whelan 4 Italian Pork Sausages 380g

    Open Product Description
    €5.49
    €14.45/kg
  • James Whelan Mammas Meatloaf 800g

    Open Product Description
    €10.99
    €13.74/kg
  • James Whelan Italian Sausage Meat 400g

    Open Product Description
    €4.50
    €11.25/kg
  • James Whelan 5 BBQ Sausages 630g

    Open Product Description
    €8.49
    €13.48/kg
  • James Whelan Iberico BBQ Chorizo 360g

    Open Product Description
    €5.69 avg/ea
    €15.50/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Rind on Pork Belly Slices 700g

    Open Product Description
    €6.42 avg/ea
    €13.99/kg
    Final cost based on weight