Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Petits Pois 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Dunnes Stores Ready to Add Diced Garlic 100g
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €2.00
    €20.00/kg
  • Frozen
    Birds Eye Garden Peas 800g
    Frozen

    Open Product Description
    €3.75
    €4.69/kg
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Garden Peas 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Diced White Onions 450g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.22/kg
  • Vegan
    Frozen
    Birds Eye Steamfresh 2 Golden Rice Steam Bags 380g
    Buy 2 for €7
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.79
    €9.97/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Country Mix Vegetables 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Freshly Frozen Petit Pois 450g
    Frozen

    Open Product Description
    €1.00
    €2.22/kg
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Broccoli Florets 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Sweetcorn 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Mixed Vegetables 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Baby Carrots 450g
    Buy 2 for €3
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €4.44/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegan
    Frozen
    Dunnes Stores Organic Peas 450g
    Organic
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €2.00
    €4.44/kg
  • Frozen
    Birds Eye Garden Peas 375g
    SAVE €0.35
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.35
    €2.00
    €5.33/kg
    was €2.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Freshly Frozen Sliced Mixed Peppers 450g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.22/kg
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle 6 Mini Corn on the Cob 600g
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €3.50
    €5.83/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Green Isle Let's Cook Asian Style Stir Fry 580g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.50
    €6.03/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Green Isle Let's Cook Luxury Stir Fry 580g
    Buy 2 for €5
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.50
    €6.03/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Freshly Frozen Very Fine Green Beans 500g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.00/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Diced Yellow Swede 750g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.09
    €1.45/kg
  • Vegan
    Frozen
    Dunnes Stores Ready To Use Diced Red Chilli 75g
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €1.09
    €14.53/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Iceland 6 White Rice Steam Bags 1.2kg
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.00
    €3.33/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Supersweet Corn on the Cob 600g
    Frozen

    Open Product Description
    €1.00
    €1.67/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Freshly Frozen Brussels Sprouts 750g
    Frozen

    Open Product Description
    €0.81
    €1.08/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Crisp & Golden Honey Glazed Parsnips 600g
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €3.33/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Freshly Frozen Broccoli Florets 1kg
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.09
    €1.09/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Freshly Frozen Sliced Green Beans 750g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.09
    €1.45/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Freshly Frozen Cauliflower & Broccoli 1kg
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €1.65/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Diced Carrot & Parsnip Mix 750g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €1.33/kg
  • Frozen
    Yutaka Shelled Edamame Soybeans 500g
    Frozen

    Open Product Description
    €3.59
    €7.18/kg