Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
     Donegal Catch Fish Goujons Battered Chip Shop 400g
    Buy 2 for €8
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €6.75
    €16.88/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Birds Eye 20 Battered Fish Nuggets 490g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.99
    €12.22/kg
  • Frozen
    Donegal Catch Breaded Fish Goujons 400g
    Buy 2 for €8
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €6.75
    €16.88/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Donegal Catch Battered Fish Nuggets 250g
    Buy 2 for €5
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.50
    €18.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Donegal Catch Fish Goujons Breaded Southern Fried 400g
    Buy 2 for €8
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €6.75
    €16.88/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct