Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    Flahavan's Organic Porridge Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Organic
    Flahavan's Organic Jumbo Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.39
    €3.39/kg
  • Organic
    Flahavan's Microwave Organic Porridge Oat Sachets 8 x 35g (280g)
    Organic

    Open Product Description
    €3.90
    €13.93/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Original Oats 55g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.70
    €12.73/kg
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Organic Porridge Oats Wholegrain 1kg
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.39
    €1.39/kg
  • Organic
    Hildegard Health Organic Spelt Puffs with Honey 375g
    Organic

    Open Product Description
    €6.49
    €17.31/kg