Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Sweet & Juicy Easy peelers 750g

    Open Product Description
    €2.99
    €3.99/kg
  • Dunnes Stores Fresh Strawberries 227g

    Open Product Description
    €2.79
    €12.29/kg
  • Fyffes Freddy

    Open Product Description
    €1.95
    €0.28 each
  • Organic
    Fyffes 5 Organic Fairtrade Bananas
    Organic

    Open Product Description
    €2.09
    €0.42 each
  • Keelings  Strawberries 227g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €13.17/kg
    Offer Valid: 21st Jul - 10th Nov
  • Dunnes Stores Handpicked Fresh Blueberries 150g

    Open Product Description
    €2.09
    €13.93/kg
  • Dunnes Stores Handpicked Seedless Mixed Grapes 500g

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Dunnes Stores Seedless Red Grapes 500g

    Open Product Description
    €2.89
    €5.78/kg
  • Dunnes Stores Handpicked Pink Lady Apples 6pk

    Open Product Description
    €3.29
    €0.55 each
  • Dunnes Stores Bananas 6pk

    Open Product Description
    €1.85
    €0.31 each
  • Dunnes Stores Fresh Blueberries

    Open Product Description
    €5.99
    €11.98/kg
  • Keelings Fresh & Juicy Blueberries
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 21st Jul - 10th Nov
  • Dunnes Stores Hass Avocados 2pk

    Open Product Description
    €3.00
    €1.50 each
  • Keelings Fresh & Juicy Irish Raspberries 125g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €23.92/kg
    Offer Valid: 21st Jul - 10th Nov
  • Dunnes Stores Loose Easy Peelers

    Open Product Description
    €0.49
  • Dunnes Stores Handpicked Fresh Raspberries 125g

    Open Product Description
    €2.49
    €19.92/kg
  • Dunnes Stores Handpicked Pink Lady Apples 7pk

    Open Product Description
    €3.00
    €0.43 each
  • Dunnes Stores Handpicked Fresh Strawberries 600g

    Open Product Description
    €6.99
    €11.65/kg
  • Dunnes Stores Seedless Green Grapes 500g

    Open Product Description
    €2.89
    €5.78/kg
  • PinKids Pink Lady

    Open Product Description
    €2.19
    €0.44 each
  • Dunnes Stores Loose Avocado
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €0.49
    was €0.79
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Dole Easy Peelers 2kg

    Open Product Description
    €6.50
    €3.25/kg
  • Dunnes Stores Snack Pack Apples 7pk

    Open Product Description
    €2.19
    €0.31 each
  • Dunnes Stores Perfectly Ripe Mini Hass Avocado 300g

    Open Product Description
    €3.00
    €10.00/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handpicked Blueberries 320g

    Open Product Description
    €5.50
    €17.19/kg
  • Organic
    Dunnes Stores Organic Blueberries 125g
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €23.92/kg
  • Dunnes Stores Pink Lady Apples 4pk

    Open Product Description
    €3.29
    €0.82 each
  • Dunnes Stores Simply Better Irish King Strawberries 400g

    Open Product Description
    €5.99
    €14.98/kg
  • Dunnes Stores Baby Strawberries 125g

    Open Product Description
    €1.49
    €11.92/kg
  • Dunnes Stores Loose Royal Gala Apple

    Open Product Description
    €0.49