Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Jacob's Figrolls 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.79
    €12.63/kg
  • Vegetarian
    Jacob's Figrolls 200g
    SAVE €0.65
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €12.50/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McVitie's Fig Roll Biscuits 200g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €10.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct