Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dr. Oetker Gelatine Sachet 3 x 12g

    Open Product Description
    €2.30
    €0.06/g
  • Goodall's of Ireland Vanilla Essence 25ml
    SAVE €0.54

    Open Product Description
    SAVE €0.54
    €1.61
    €0.06/ml
    was €2.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Carnation Evaporated Milk 410g Tin
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.05
    €7.44/kg
  • Goodall's of Ireland Two Vanilla Pods 3.5g

    Open Product Description
    €6.99
    €2.33/g
  • Dunnes Stores Baking at Home Mini Pink & White Marshmallow 125g

    Open Product Description
    €1.50
    €12.00/kg
  • Gem Milk Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Carnation Sweetened Condensed Milk 397g Tin
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €10.58/kg
  • Goodall's of Ireland Vanilla Extract 25ml

    Open Product Description
    €3.80
    €0.15/ml
  • Vegan
    Dr. Oetker Bicarbonate of Soda 200g
    SAVE €0.36
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.36
    €1.59
    €7.95/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Odlums Baking Powder 200g

    Open Product Description
    €2.80
    €14.00/kg
  • Organic
    Taylor & Colledge Fairtrade Organic Vanilla Bean Extract 100ml
    SAVE €2
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €2
    €7.99
    €79.90/l
    was €9.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Shamrock Bread Soda 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.40
    €4.80/kg
  • Vegetarian
    Carnation Caramel Drizzle Condensed Milk Dessert Sauce Bottle 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.95
    €11.00/kg
  • Gluten Free
    Mr. Mallo Mini Marshmallows 150g
    ONLY €2.24
    Gluten Free

    Open Product Description
    ONLY €2.24
    €2.24
    €14.93/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Bicarbonate of Soda 500g

    Open Product Description
    €1.63
    €3.26/kg
  • Goodalls Coffee Essence 25ml
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €2.59
    €0.10/ml
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Crystallised Ginger 200g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.00
    €10.00/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Dark Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Odlums Mini Mallows Pink & White 125g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €2.10
    €16.80/kg
    was €2.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dr.Oetker Madagascan Vanilla Extract 95ml
    SAVE €1.10
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.10
    €4.50
    €47.37/l
    was €5.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Chocolate Chunks Milk 100g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Bread Soda 500g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €3.00/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Goodall's of Ireland Orange Essence 25ml
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €2.69
    €0.11/ml
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem White Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Mini White Marshmallows 125g

    Open Product Description
    €1.50
    €12.00/kg
  • Goodall's of Ireland Red Food Colouring 25ml
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €1.65
    €0.07/ml
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Chocolate Chunks White 100g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Goodall's of Ireland Almond Essence 25ml
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €1.90
    €0.08/ml
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Goodall's Lemon Essence Concentrated Flavouring 25ml
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €1.90
    €0.08/ml
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Goodall's of Ireland Food Colouring Blue 25ml
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €1.65
    €0.07/ml
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct