Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Dr. Oetker Sugar Strands 55g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.99
    €36.18/kg
  • Vegan
    Dr. Oetker Chocolatey Strands 55g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.90
    €34.55/kg
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Hundreds & Thousands 65g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.80
    €27.69/kg
  • Vegan
    Dr.Oetker Dark Chocolate Chips 100g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Odlums Rainbow Mini Mallows 125g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €2.10
    €16.80/kg
    was €2.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr. Oetker White Chocolate Flavour Letters & Numbers 40g
    SAVE €1.01
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.01
    €3.99
    €0.10/g
    was €5.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr.Oetker White Chocolate Chips 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Dr.Oetker Birthday Cake Topper

    Open Product Description
    €3.00
    €0.38/g
  • Dr. Oetker 100 Baking Cases

    Open Product Description
    €1.45
    €0.01 each
  • Dr.Oetker Chocolatey Decorating Icing 4 x 19g (76g)

    Open Product Description
    €4.10
    €53.95/kg
  • Dr. Oetker 12 Metallic Birthday Candles

    Open Product Description
    €2.50
    €0.11/g
  • Dr. Oetker 72 Rainbow Cupcake Cases
    SAVE €0.61

    Open Product Description
    SAVE €0.61
    €2.39
    €0.03 each
    was €3.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dr.Oetker Decorating Icing White 46g
    SAVE €0.50
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.70
    €0.04/g
    was €2.20
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dr. Oetker 12 Rainbow Birthday Candles

    Open Product Description
    €2.50
    €0.11/g
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Wafer Daisies (12)
    SAVE €0.56
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.56
    €2.09
    €0.10/g
    was €2.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dr. Oetker Happy Birthday Candles

    Open Product Description
    €2.30
    €2.30/g
  • Dr. Oetker Red Food Colour Gel 15g
    SAVE €0.36

    Open Product Description
    SAVE €0.36
    €1.69
    €0.11/g
    was €2.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Blue Food Colour Gel 15g
    SAVE €0.36
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.36
    €1.69
    €0.11/g
    was €2.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dr. Oetker Violet Food Colour Gel 15g
    SAVE €0.36

    Open Product Description
    SAVE €0.36
    €1.69
    €0.11/g
    was €2.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dr. Oetker The Spooks of Halloween Decorating Icing 4 x 19g (76g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.75
    €36.18/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Black Food Colour Gel 15g
    SAVE €0.36
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.36
    €1.69
    €0.11/g
    was €2.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Baking at Home Colourful Sugar Strands 70g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €28.57/kg
  • Dr.Oetker 50 The Spooks of Halloween Baking Cases
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €0.04/g
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr. Oetker The Spooks of Halloween Chocolatey Decorations White & Dark Chocolate Flavour 16g
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €2.99
    €0.19/g
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Baking at Home 100's & 1000's 85g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €23.53/kg
  • Vegan
    Dr. Oetker Unicorn Confetti 110g
    SAVE €1.25
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.25
    €3.00
    €27.27/kg
    was €4.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Baking at Home Chocolate Strands 70g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.85
    €26.43/kg