Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Floury Irish Rooster Potatoes 4kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.99
    €1.75/kg
  • Wilson's Country Maris Piper 4kg

    Open Product Description
    €5.99
    €1.50/kg
  • Organic
    Dunnes Stores Organic Irish Potatoes 2kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.99
    €2.00/kg