Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Frozen
    Jus-Rol King Size Vol Au Vents 284g
    SAVE €0.75
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.75
    €13.20/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Vegetarian
    Jus-Rol Filo Pastry 270g
    Vegan
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €16.67/kg
  • Vegan
    Frozen
    Jus-Rol Ready Rolled 2 Puff Pastry Sheets 640g (2 x 320g)
    SAVE €0.75
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.75
    €5.86/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Jus-Rol 2 Shortcrust Pastry Sheets 640g (2 x 320g)
    SAVE €0.75
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.75
    €5.86/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    Vegetarian
    Jus-Rol 18 Vol-Au-Vents Puff Pastry Cases 313g
    Vegan
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €14.38/kg