Ad: Back to School Kilmeaden promotion featuring mature cheddar products and a toasted cheese sandwich, with the message "Toasted cheese sandwich, the perfect after school snack!"
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Grated Mozzarella 275g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.82
    €6.62/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourite Irish Grated Cheddar & Mozzarella 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Vegetarian
    Kilmeaden Mature Red 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese Family Pack 280g

    Open Product Description
    €4.00
    €14.29/kg
  • Vegetarian
    Kilmeaden Square Slices Mature Red 160g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €21.88/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Grated Mix Mozzarella & Mature Red Cheddar 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €13.25/kg
  • Vegetarian
    Strings & Things Cheestrings 160g (8 x 20g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €21.81/kg
  • Vegetarian
    Strings & Things Twisted Cheestrings 160g (8 x 20g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €21.81/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Kilmeaden Mature Red Grated 200g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.85
    €19.25/kg
  • Dairylea Lunchers Ham N' Cheese 65 g

    Open Product Description
    €2.25
    €34.62/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Mild Mozzarella 180g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €11.06/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Savory & Complex Extra Mature Cheddar 180g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €13.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Kilmeaden Mature White 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Grated Mix Medium Red/White Cheddar 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €13.25/kg
  • Kilmeaden Mature Red Hand Cut Slices 200g
    SAVE €0.99

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €3.00
    €15.00/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Kerry 20 Easisingles Original Slices 340g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.89
    €11.44/kg
  • Vegetarian
    Param Paneer 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €9.95/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Savoury & Rich Mature Cheddar 180g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.50
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Philadelphia Light Soft Cream Cheese 280g

    Open Product Description
    €4.00
    €14.29/kg
  • Dairylea Snackers Cheese & Crackers with Oreo Cheese Snack 56.5 g

    Open Product Description
    €2.25
    €39.82/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Family Pack Irish Mozzarella & Medium Irish Red Cheddar 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €7.23/kg
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snack 3 pack Multipack (3 x 41g) 123 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.50
    €12.20/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dairylea Snackers Cheese & Crackers with Cadbury Buttons Cheese Snack 57.5 g

    Open Product Description
    €2.25
    €39.13/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Mild Dutch Gouda 180g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €11.06/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Irish Grated Mild Red Cheddar 475g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.85
    €6.00/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk Fat Free Natural Cottage Cheese 320g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €8.09/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Charleville Select Red Cheddar 8 Slices 160g
    SAVE €1.35
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.35
    €2.50
    €15.63/kg
    was €3.85
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Savoury & Smooth Medium Cheddar 180g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.60
    €8.89/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet & Intense Extra Mature Cheddar 180g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €13.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dairylea Dunkers Nachos Cheese Snack 3 pack Multipack (3 x 43g) 129 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.50
    €11.63/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct