Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Paterson's Classic Shortbread Fingers Biscuits 300g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.00
    €6.67/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Fox's Classic Biscuit Selection 500g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.50
    €11.00/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Jacob's Mistletoe Mikado 400g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €6.00
    €15.00/kg
    was €7.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Gluten Free
    New Product
    Rose Halloween Spooky Mallows 110g
    SAVE €0.50
    Gluten Free
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €16.67/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Jacobs Christmas Kimberley 480g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €6.00
    €12.50/kg
    was €7.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Border Dark Chocolate Gingers 255g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.00
    €19.61/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Fox's Biscuits Chocolatey Biscuit Selection 365g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.50
    €15.07/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Fox's Biscuits Chocolatey Biscuit Selection Tin 365g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €9.00
    €24.66/kg
    was €10.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Fox's Biscuits Chocolatey Cookies Assortment 365g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €4.50
    €12.64/kg
    was €5.50
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Jacob's USA 12 Varieties Biscuit Selection 800g
    SAVE €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €2
    €11.00
    €13.75/kg
    was €13.00
    Offer Valid: 25th Sep - 26th Dec
    Seasonal Availability
  • Carr's Crackers Selection 9 Variety Assortment 400g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €7.00
    €17.50/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Border Classic Collection 400g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.00
    €12.50/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Jacob's Merry Mallows 400g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €6.00
    €15.00/kg
    was €7.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Border Luxury Chocolate Selection 730g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €10.00
    €13.70/kg
    was €11.00
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Sheridans Cheesemongers Daveiga Natural Galletas Crackers 200g

    Open Product Description
    €3.80
    €19.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Daveiga Natural Galletas Crackers 500g

    Open Product Description
    €7.80
    €15.60/kg
  • Vegetarian
    McVitie's Victoria Our Classic Biscuit Selection 490g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €7.00
    €14.29/kg
    Seasonal Availability
  • Biscoff Christmas Biscuits Original - 8 x 2 Packs
    SAVE €0.79

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.00
    €10.00/kg
    was €2.79
    Offer Valid: 29th Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Classic Amaretti Biscuits 100g
    SAVE €0.69
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €2.00
    €20.00/kg
    was €2.69
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Jacob's Elite Favourites 414g
    SAVE €7

    Open Product Description
    SAVE €7
    €8.00
    €19.32/kg
    was €15.00
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
    Seasonal Availability
  • Jacob's Elite Chocolate Kimberley 572g
    SAVE €7

    Open Product Description
    SAVE €7
    €8.00
    €13.99/kg
    was €15.00
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
    Seasonal Availability
  • Jacob's Elite Chocolate Mikado 528g
    SAVE €7

    Open Product Description
    SAVE €7
    €8.00
    €15.15/kg
    was €15.00
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
    Seasonal Availability
  • Jacob's Elite Chocolate Teacakes 500g (20 x 25g)
    SAVE €7

    Open Product Description
    SAVE €7
    €8.00
    €16.00/kg
    was €15.00
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Jacob's Afternoon Tea 800g
    SAVE €7
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €7
    €8.00
    €10.00/kg
    was €15.00
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
    Seasonal Availability