Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Sicilian Lemon Tart 480g
    Frozen

    Open Product Description
    €8.99
    €18.73/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better Macaron Assortment 144g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.99
    €41.60/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Hand Rolled Raspberry & Almond Roulade 400g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.79
    €14.48/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate & Berry Meringue Roulade 450g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.79
    €12.87/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Hand Rolled Sicilian Lemon Roulade 400g
    SAVE €1.11
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.11
    €2.89
    €7.23/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct