Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Baxters Favourites Cream of Chicken 400g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.90
    €7.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Cream of Chicken Soup 400g
    Buy 4 for €6.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Baxters Favourites Minestrone 400g
    Buy 3 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.89
    €7.23/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Cream of Tomato Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Minestrone Tinned Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Baxters Favourites Scotch Broth 400g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.90
    €7.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Vegetable Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Oxtail Tinned Soup 400g
    Buy 4 for €6.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct