Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Roast Chicken Pieces 240g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.30
    €13.75/kg
  • Dunnes Stores Crumbed Irish Ham 320g

    Open Product Description
    €2.79
    €8.72/kg
  • Carroll's of Tullamore New York Deli Shaved Roast Turkey 90g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €3.29
    €36.56/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BRADY FAMILY 6 Hand Crumbed Real Irish Ham 80g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €37.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 10 Luncheon Roll Slices 90g

    Open Product Description
    €1.25
    €13.89/kg
  • Brady Family At the Delicatessen Thinly Sliced Hand Crumbed Ham 160g

    Open Product Description
    €5.00
    €31.25/kg
  • Finnebrogue Naked 6 Deli Ham Slices 100g

    Open Product Description
    €2.59
    €25.90/kg
  • Carroll's of Tullamore 15 Original Deli Crumbed Ham Slices 3 x 80g

    Open Product Description
    €5.00
    €20.83/kg
  • Dunnes Stores Cooked Irish Ham 320g

    Open Product Description
    €2.79
    €8.72/kg
  • Henry Denny & Sons 10 Pork, Onion & Tomato Slices 90g

    Open Product Description
    €1.25
    €13.89/kg
  • BRADY FAMILY Traditional Real Irish Ham 6 Slices 80g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €37.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Wafer Thin Crumbed Irish Ham 20 Slices 320g

    Open Product Description
    €2.79
    €8.72/kg
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Crumbed Irish Ham Twinpack 2 x 80g

    Open Product Description
    €3.99
    €24.94/kg
  • BRADY FAMILY 14 Hand Crumbed Thinly Sliced Real Irish Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Crumbed Irish Ham 80g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Horgans Sliced Pepperoni 20 Slices 80g

    Open Product Description
    €1.95
    €24.38/kg
  • BRADY FAMILY At the Delicatessen Thinly Sliced Crumbed Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • BRADY FAMILY Traditional Thinly Sliced Real Irish Ham 14 Slices 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Brady Family At the Delicatessen Thinly Sliced Traditional Ham 160g

    Open Product Description
    €5.00
    €31.25/kg
  • BRADY FAMILY At The Delicatessen Traditional Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Chicken Tikka Pieces 240g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €16.63/kg
  • Dunnes Stores Roast Chicken Breast 140g

    Open Product Description
    €2.60
    €18.57/kg
  • Divilly Brothers No Added Nitrites Traditional Premium Irish Ham 90g

    Open Product Description
    €3.00
    €33.33/kg
  • Carroll's of Tullamore Signature Roast Succulent Roast Turkey Slices 90g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €3.29
    €36.56/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Carved Irish Ham 80g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons Ham & Chicken 10 Slices 90g

    Open Product Description
    €1.25
    €13.89/kg
  • Gluten Free
    Green Farm Simply Chicken Breast 100g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.00
    €40.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's of Tullamore Crumbed Ham 245g

    Open Product Description
    €4.00
    €16.33/kg
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Wafer Thin Crumbed Ham 80g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Roast Turkey Breast 140g

    Open Product Description
    €2.99
    €21.36/kg