Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Kellogg's Corn Flakes 670g
    ONLY €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €4
    €4.00
    €5.97/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 720g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €5.50
    €7.64/kg
    was €6.95
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Corn Flakes Breakfast Cereal 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €4.99/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Corn Flakes Breakfast Cereal 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €7.00/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.49
    €11.93/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Kallo Organic Gluten-Free Golden Cornflakes 375g
    SAVE €1.25
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.25
    €3.00
    €8.00/kg
    was €4.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.99
    €6.99/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Corn Flakes 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.19
    €2.38/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Honey & Nut Flakes 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.45
    €2.90/kg