Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Irish Creamery Butter 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €6.59/kg
  • Vegetarian
    Kerrygold Irish Creamery Butter 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €10.99/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Irish Creamery Butter 227g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €8.77/kg
  • Vegetarian
    Kerrygold Irish Creamery Butter 227g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €13.17/kg
  • Avonmore Unsalted Butter 227g

    Open Product Description
    €2.89
    €12.73/kg
  • Vegetarian
    Connacht Gold Half Fat Butter 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.89
    €10.77/kg
  • Vegetarian
    Kerrygold Spreadable 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.99
    €9.98/kg
  • Glenstal Salted Traditional Irish Butter 454g

    Open Product Description
    €4.99
    €10.99/kg
  • Vegetarian
    Connacht Gold Unsalted Butter 227g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.39
    €10.53/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Connacht Gold Garlic & Herb Butter 100g
    SAVE €0.74
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.74
    €1.75
    €17.50/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Avonmore Irish Butter 227g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €2.00
    €8.81/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Avonmore Pure & Natural Irish Butter 454g

    Open Product Description
    €4.99
    €10.99/kg
  • Vegetarian
    Connacht Gold Softer Butter 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €12.48/kg
  • Glenstal Salted Traditional Irish Butter 227g

    Open Product Description
    €3.29
    €14.49/kg
  • Vegetarian
    Connacht Gold Half Fat Butter 227g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €11.41/kg
  • Vegetarian
    Kerrygold Unsalted Irish Butter 227g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €13.17/kg
  • Vegetarian
    Connacht Gold Pure Irish Butter 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €10.99/kg
  • Irish Cottage Traditional Garlic Gold 220g
    SAVE €0.34

    Open Product Description
    SAVE €0.34
    €1.75
    €7.95/kg
    was €2.09
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dairygold Softer Irish Butter Softened with Rapeseed Oil 454g
    SAVE €0.90
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.49
    €7.69/kg
    was €4.39
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Glenstal Unsalted Traditional Irish Butter 227g
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.99
    €13.17/kg
    was €3.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Kerry Move Over Butter 500g

    Open Product Description
    €1.99
    €3.98/kg
  • New Product
    Dunnes Stores Simply Better Abernethy Sea Salted Butter 125g
    New Product

    Open Product Description
    €3.99
    €31.92/kg