Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Tayto Salted Perfection! Popcorn 6 x 20g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €22.92/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Manhattan Popcorn 6 x 30g (180g)
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.25
    €29.17/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Manhattan Popcorn 180g 12 x 15g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.25
    €29.17/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Keogh's Bigger Bite Popcorn Honey and Sea Salt 90g
    SAVE €0.69
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Salted Popcorn 9 x 20g (180g)
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €11.06/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Manhattan Popcorn 100g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.45
    €24.50/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Keogh's Bigger Bite Popcorn Irish Atlantic Sea Salt 70g
    SAVE €0.49
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.00
    €28.57/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Café Sol Salted Popcorn 30g
    Bundle Offer €3.99
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Bundle Offer €3.99
    €1.25
    €0.04/g
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Joe & Seph's Salted Butter Gourmet Popcorn 55g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.25
    €37.50/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Joe & Seph's Toffee Gourmet Popcorn 60g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.25
    €37.50/kg