Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Panadol Extra Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Paracetamol Film Coated Tablets 12s

    Open Product Description
    €2.10
    €0.17 each
    Limit 1 per order
  • Panadol ActiFast 500mg Tablets 10 Tablets

    Open Product Description
    €3.30
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Panadol 500mg Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €2.19
    €0.18 each
    Limit 1 per order
  • Panadol ActiFast 500mg Soluble Tablets 12

    Open Product Description
    €4.50
    €0.37 each
    Limit 1 per order
  • ParaExtra Hard Capsule 10s

    Open Product Description
    €3.29
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Lemsip Cold & Flu Hot Lemon 500mg Lemon Flavour Paracetamol

    Open Product Description
    €8.75
    €0.88 each
    Limit 1 per order
  • Panadol Cold & Flu Relief 500mg/65mg Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €4.90
    €0.41 each
    Limit 1 per order
  • Lemsip Cold & Flu Headcold 500mg Powder for Oral Solution Lemon & Menthol Flavour 10 Sachets

    Open Product Description
    €8.75
    €0.88 each
    Limit 1 per order
  • Lemsip Cough & Cold 12 Capsules

    Open Product Description
    €8.00
    €0.67 each
    Limit 1 per order
  • Calpol SixPlus 6+ Years Sugar-Free Oral Suspension 60ml

    Open Product Description
    €5.25
    €87.50/l
    Limit 1 per order
  • Calpol Infant 2+ Months Oral Suspension 60ml

    Open Product Description
    €4.20
    €70.00/l
    Limit 1 per order
  • Calpol SixPlus FastMelts 6+ Years Strawberry Flavour 12 Melt in the Mouth Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Lemsip Max Cough & Cold Powder for Oral Solution Paracetamol 1000mg Guaifenesin 200mg

    Open Product Description
    €7.50
    €1.50 each
    Limit 1 per order
  • Calpol Infant 2+ Months Sugar-Free Oral Suspension 60ml

    Open Product Description
    €3.49
    €58.17/l
    Limit 1 per order
  • Lemsip Max Cold & Flu Hot Lemon 1000mg Powder 5s

    Open Product Description
    €5.29
    €1.06 each
    Limit 1 per order
  • Lemsip Max Cold & Flu Blackcurrant 1000mg Powder 5 Sachets

    Open Product Description
    €5.00
    €1.00 each
    Limit 1 per order