Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Small Dog Treats 7 Sticks
    SAVE €1.05

    Open Product Description
    SAVE €1.05
    €2.50
    €22.73/kg
    was €3.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Large Dog Treats 4 Sticks
    SAVE €1.05

    Open Product Description
    SAVE €1.05
    €2.50
    €16.23/kg
    was €3.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks
    SAVE €1.05

    Open Product Description
    SAVE €1.05
    €2.50
    €19.53/kg
    was €3.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BAKERS Sizzlers Bacon Dog Treats 90g

    Open Product Description
    €2.08
    €23.11/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 20 Meaty Strips Rich in Beef 200g

    Open Product Description
    €1.09
    €5.45/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 20 Meaty Strips Rich in Chicken 200g

    Open Product Description
    €1.09
    €5.45/kg
  • BAKERS Allsorts Dog Treats 98g

    Open Product Description
    €2.20
    €22.45/kg
  • BAKERS Rewards Chicken, Beef and Lamb Dog Treats 100g

    Open Product Description
    €2.08
    €20.80/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 6 Twister Sticks 105g

    Open Product Description
    €1.09
    €10.38/kg
  • ADVENTUROS Sticks Buffalo Dog Treats 120g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €1.50
    €12.50/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • ADVENTUROS Nuggets Wild Boar Dog Treats 90g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €1.50
    €16.67/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats Bacon Snack Bites 85g

    Open Product Description
    €1.09
    €12.82/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats Chew Bones 2 x 100g (200g)

    Open Product Description
    €1.19
    €5.95/kg
  • BAKERS Dental Delicious Large Chicken Dog Chews 270g

    Open Product Description
    €3.15
    €11.67/kg
  • BAKERS Dental Delicious Medium Chicken Dog Chews 200g

    Open Product Description
    €2.72
    €13.60/kg
  • PEDIGREE RODEO Chicken Dog Treats 7 Sticks
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €24.39/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BONIO Chicken Dog Biscuits 650g
    SAVE €0.73

    Open Product Description
    SAVE €0.73
    €2.92
    €4.49/kg
    was €3.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BONIO Original Dog Biscuits 650g
    SAVE €0.73

    Open Product Description
    SAVE €0.73
    €2.92
    €4.49/kg
    was €3.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE RODEO Beef Dog Treats 7 Sticks
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €24.39/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 24 Twister Sticks 4 x 105g (420g)

    Open Product Description
    €3.99
    €9.50/kg
  • PEDIGREE BISCROK Biscuits Multi Mix Dog Treats 500g

    Open Product Description
    €4.50
    €9.00/kg
  • Chewllagen 2 Chewable Collagen Treat for Dogs with Proper Chicken Medium Roll

    Open Product Description
    €2.25
    €1.13 each
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Small Dog Treats 35 Sticks

    Open Product Description
    €15.00
    €27.27/kg
  • PEDIGREE MARKIES Biscuits Mini Dog Treats 500g

    Open Product Description
    €4.50
    €9.00/kg
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g

    Open Product Description
    €2.50
    €17.86/kg
  • PEDIGREE MARKIES Biscuits Dog Treats 500g

    Open Product Description
    €4.50
    €9.00/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats Rice Bones 3 x 65g (195g)

    Open Product Description
    €1.69
    €8.67/kg
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Chicken & Duck Chewy Cubes 130g

    Open Product Description
    €2.50
    €19.23/kg
  • Pedigree Ranchos Sausages 60g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.39
    €39.83/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Beef & Poultry Chewy Slices 155g

    Open Product Description
    €2.50
    €16.13/kg