Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Small Dog Treats 7 Sticks
    SAVE €1.05

    Open Product Description
    SAVE €1.05
    €2.50
    €22.73/kg
    was €3.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Large Dog Treats 4 Sticks
    SAVE €1.05

    Open Product Description
    SAVE €1.05
    €2.50
    €16.23/kg
    was €3.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks
    SAVE €1.05

    Open Product Description
    SAVE €1.05
    €2.50
    €19.53/kg
    was €3.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BAKERS Sizzlers Bacon Dog Treats 90g

    Open Product Description
    €2.08
    €23.11/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 20 Meaty Strips Rich in Beef 200g

    Open Product Description
    €1.09
    €5.45/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 320g

    Open Product Description
    €12.10
    €37.81/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 20 Meaty Strips Rich in Chicken 200g

    Open Product Description
    €1.09
    €5.45/kg
  • BAKERS Allsorts Dog Treats 98g

    Open Product Description
    €2.20
    €22.45/kg
  • BAKERS Rewards Chicken, Beef and Lamb Dog Treats 100g

    Open Product Description
    €2.08
    €20.80/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 350g

    Open Product Description
    €12.10
    €34.57/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Twist with Chicken 70g

    Open Product Description
    €2.99
    €42.71/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Tender Duck Fillets 320g

    Open Product Description
    €11.95
    €37.34/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 6 Twister Sticks 105g

    Open Product Description
    €1.09
    €10.38/kg
  • BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 2.85kg

    Open Product Description
    €14.00
    €4.91/kg
  • Dunnes Stores My Family Favourites Dog Food Meaty Selection in Jelly 6 x 400g

    Open Product Description
    €3.49
    €1.45/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g

    Open Product Description
    €4.05
    €45.00/kg
  • ADVENTUROS Sticks Buffalo Dog Treats 120g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €1.50
    €12.50/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • ADVENTUROS Nuggets Wild Boar Dog Treats 90g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €1.50
    €16.67/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
    SAVE €1.15

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €5.00
    €4.55/kg
    was €6.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats Bacon Snack Bites 85g

    Open Product Description
    €1.09
    €12.82/kg
  • Good Boy Pawsley & Co Chewy Chicken Variety Pack 320g

    Open Product Description
    €12.00
    €37.50/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats Chew Bones 2 x 100g (200g)

    Open Product Description
    €1.19
    €5.95/kg
  • BAKERS Superfoods Chicken with Vegetables Dry Dog Food 3kg

    Open Product Description
    €14.00
    €4.67/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Food Chunks in Jelly 6 x 400g (2.4kg)

    Open Product Description
    €4.89
    €2.04/kg
  • BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 2.7kg

    Open Product Description
    €14.00
    €5.19/kg
  • BAKERS Superfoods Beef with Vegetables Dry Dog Food 3kg

    Open Product Description
    €14.00
    €4.67/kg
  • BAKERS Dental Delicious Large Chicken Dog Chews 270g

    Open Product Description
    €3.15
    €11.67/kg
  • BAKERS Superfoods Puppy Chicken with Vegetables Dry Dog Food 2.85kg

    Open Product Description
    €14.00
    €4.91/kg
  • BAKERS Dental Delicious Medium Chicken Dog Chews 200g

    Open Product Description
    €2.72
    €13.60/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Dumbbells 100g

    Open Product Description
    €4.05
    €40.50/kg