Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Iceland Crispy Chicken Popsters 600g
    SAVE €1
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1
    €4.00
    €6.67/kg
    was €5.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Iceland Potato Pops 500g
    Buy 2 for €3
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.75
    €3.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Tasty Cooked Doner Kebab 600g
    Frozen

    Open Product Description
    €4.50
    €7.50/kg
  • Frozen
    Iceland 4 Vegetable Burgers 454g
    SAVE €0.63
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.63
    €1.62
    €3.57/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 13th Sep - 12th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    McVitie's Digestives Gold Vanilla & Caramel Ice Cream Bars with Biscuit Pieces 4 x 41g (164g)
    Buy 2 for €8
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €5.50
    €27.50/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Iceland 2 Pizza Subs Pepperoni 264g
    Buy 2 for €3
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.75
    €6.63/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Iceland Take Away Salt & Pepper Chicken 219g
    Frozen

    Open Product Description
    €3.25
    €14.84/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Iceland 2 Pizza Subs Cheese & Tomato 270g
    Buy 2 for €3
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.75
    €6.48/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Iceland 2 Apple Strudels 600g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.85
    €4.75/kg
  • Frozen
    Iceland 6 Garlic, Lemon & Herb King Prawn Kebabs 288g
    HALF PRICE
    Frozen

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.87
    €9.97/kg
    was €5.75
    Offer Valid: 25th Sep - 24th Oct
  • Frozen
    Iceland 8 Mango, Lime & Chilli Fish Kebabs 400g
    HALF PRICE
    Frozen

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.87
    €7.18/kg
    was €5.75
    Offer Valid: 25th Sep - 24th Oct