Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Roma No. 3 Spaghetti 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Roma No 29 Fusilli 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Roma No 55 Penne 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fusilli 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Barilla Pasta Spaghetti 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Conchiglie 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Barilla Pasta Fusilli 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Rigatoni Pasta Di Gragnano P.G.I 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Penne 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Spaghetti 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Barilla Pasta Penne Rigate 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Barilla Pasta Tortiglioni 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Barilla Pasta Rigatoni 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Lasagne Sheets 375g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €3.97/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Spaghetti 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Roma Lasagne Flat Sheets No 209 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €7.96/kg
  • Vegetarian
    Roma No 55 Penne 1kg
    SAVE €0.87
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.87
    €2.62
    €2.62/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Roma Fusilli No 107 1kg
    SAVE €0.87
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.87
    €2.62
    €2.62/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barilla Classic Pipe Rigate N°91 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Roma Lasagne Wavy Sheets No 209w 375g
    SAVE 25%
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €2.55
    €6.80/kg
    was €3.40
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Roma No 3 Spaghetti 1kg
    SAVE €0.88
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.88
    €2.62
    €2.62/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Bunalun Organic Fusilli 500g
    Organic

    Open Product Description
    €3.10
    €6.20/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Penne Rigate 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Barilla Pasta Collezione Lasagne 500g

    Open Product Description
    €3.50
    €7.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Linguine Pasta 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Barilla Pasta Collezione Tagliatelle 500g

    Open Product Description
    €3.50
    €7.00/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Wholegrain Fusilli 500g
    SAVE €0.65
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €5.00/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fusilli 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €2.49/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fusilli 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.75
    €1.50/kg
  • Barilla Pasta Protein + Fusilli 400g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.50
    €8.75/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct