Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Johnston Mooney & O'Brien Maltana Malt Fruit Loaf 390g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.09
    €7.92/kg
  • Stafford's Fruit Duck 380g

    Open Product Description
    €3.99
    €9.50/kg
  • Stafford's Rich Fruit Brack 420g

    Open Product Description
    €4.99
    €11.88/kg
  • Stafford's Halloween Brack 480g

    Open Product Description
    €4.99
    €10.40/kg
  • Vegetarian
    Irwin's Fruit Loaf 400g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.00
    €7.50/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Irwin's Cinnamon and Raisin Toasty Loaf 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.59
    €7.91/kg
  • Vegetarian
    Irwin's Barmbrack 470g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.05
    €10.74/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fruit Loaf 490g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.08/kg