Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 70g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.80
    €25.71/kg
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 70g

    Open Product Description
    €1.80
    €25.71/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Tomato Purée 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €8.57/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.45
    €1.13/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Roma Chopped Tomatoes in Rich Tomato Juice 400g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.69
    €4.23/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Tomato Purée 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €7.14/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Chopped Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.50/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Batchelor's Beans 3 x 225g
    SAVE €0.69
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €3.00
    €4.44/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Batchelors Beans No Added Sugar 3 x 225g
    SAVE €0.69
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €3.00
    €4.44/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Heinz Baked Tinned Beans in Tomato Sauce 3 x 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.79
    €6.32/kg
  • Mutti Polpa Finely Chopped Tomatoes 3 x 400g (1200g)

    Open Product Description
    €5.25
    €4.38/kg
  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 400g

    Open Product Description
    €2.05
    €5.13/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Beans in Ireland's Favourite Sauce 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.35
    €6.00/kg
  • Green Giant Original 3 x 198g

    Open Product Description
    €3.85
    €6.48/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Tomato Passata 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.62
    €1.24/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Tomato Passata 680g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €4.10/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Baked Beans in Tomato Sauce 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.25
    €0.60/kg
  • Batchelors Beans 4 x 420g

    Open Product Description
    €5.50
    €3.27/kg
  • Vegetarian
    Heinz Peppa Pig Pasta Shapes in Tomato Sauce 205g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.49
    €7.27/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Baked Beans 420g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.89
    €2.12/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Baked Beans 420g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.89
    €2.12/kg
  • Green Giant Original 4 x 198g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.90
    €3.66/kg
    was €5.80
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Spaghetti Hoops 3 x 205g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.79
    €6.16/kg
  • Vegetarian
    Batchelors No Added Sugar Beans 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.35
    €6.00/kg
  • Vegan
    Heinz Tinned Baked Beans 200g
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.50
    €7.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Batchelors Irish Peas 3 x 225g
    SAVE €0.69

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €3.00
    €4.44/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Batchelors Beans 6 x 225g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.50
    €2.59/kg
    was €7.00
    Offer Valid: 25th Sep - 6th Oct
  • Mutti Tomato Passata 700g

    Open Product Description
    €3.25
    €4.64/kg
  • Vegan
    Heinz Baked Beans 415g
    SAVE €0.40
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.50
    €3.61/kg
    was €1.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Mug Shot Roast Chicken Flavour Pasta 60g
    SAVE €0.40
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.00
    €18.18/kg
    was €1.40
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct