Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • New Product
    Mallons Masterclass Irish Pork Swirls Marmalade 240g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.49
    €14.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons Masterclass Maple Irish Pork Swirls 240g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.49
    €14.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons 8 Masterclass Irish Pork Sausages 320g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €12.47/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons 8 Masterclass Irish Pork Sausages 320g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €12.47/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Spring Onion & Black Pepper Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Honey & Mustard Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Black Pudding Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Irish Pork Honey & Smoky Paprika Dinner Sausages 400g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.69
    €6.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Irish Lamb Calabrian Style Dinner Sausages 330g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.49
    €14.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct