Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Forest Feast Chocolate Raisins 150g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €16.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Forest Feast Dubai Style Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.95
    €32.92/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sun Exotics Nuts & Raisins 175g

    Open Product Description
    €3.00
    €17.14/kg
  • Sun Exotics Tropical Mix 190g

    Open Product Description
    €2.60
    €13.68/kg
  • Forest Feast Yogurt Peanuts & Raisins
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €14.71/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Forest Feast Bombay Mix
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €16.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Forest Feast Rice Crackers
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Forest Feast Sweet Chilli Rice Crackers 80g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €31.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Forest Feast Natural Nuts & Raisins
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €14.29/kg
    Offer Valid: 20th Sep - 18th Oct
  • Organic
    Green Age Organic Nuts & Berry Mix 250g
    Organic

    Open Product Description
    €4.99
    €19.96/kg