Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    Bunalun Organic Chickpeas in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Black Beans in Water 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.00
    €2.50/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Black Beans in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Butter Beans in Water 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.09
    €2.73/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Red Kidney Beans in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Green Giant Salad Crisp 160g

    Open Product Description
    €1.15
    €7.67/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Wholefoods Bulgur Wheat 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Chick Peas 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €4.13/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Butter Beans in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Bunalun Organic Lentils in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Red Kidney Beans in Water 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €0.90
    €2.25/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Batchelors Taco Mixed Beans 400g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.89
    €4.73/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Cannellini 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €4.13/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Batchelors Chilli Beans in Chilli Sauce 400g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €4.13/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Batchelors Butter Beans 400g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €4.13/kg
  • Vegan
    Fiid Lentil & Sweet Potato Curry 275g
    SAVE €0.50
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.99
    €10.87/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Fiid Smoky Black Bean Chilli 275g
    SAVE €0.50
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.99
    €10.87/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Fiid Sundried Tomato & Lentil Ragu 275g
    SAVE €1
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.49
    €9.05/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Fiid Golden Curry House Special 275g
    SAVE €0.50
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.99
    €10.87/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Bunalun Organic Cannellini Beans in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Cannellini Beans in Water 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €0.85
    €2.13/kg
  • Vegetarian
    Batchelors Red Kidney Beans 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €4.13/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Wholefoods Soup Mix 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.99
    €1.98/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Chickpeas in Water 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €0.44
    €1.10/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Wholefoods Green Lentils 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Mixed Beans in Water 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €0.80
    €2.00/kg
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Organic Red Kidney Beans in Water 390g
    Buy 3 for €3
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.29
    €3.31/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Organic Chickpeas in Water 390g
    Buy 3 for €3
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.29
    €3.31/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Organic Butter Beans in Water 390g
    Buy 3 for €3
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.29
    €3.31/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Organic Mixed Beans in Water 390g
    Buy 3 for €3
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.29
    €3.31/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct