Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • James Whelan Homemade Jumbos 380g

    Open Product Description
    €4.99
    €13.13/kg
  • Gluten Free
    James Whelan Gluten Free Sausages 350g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.99
    €14.26/kg
  • James Whelan Black Pudding 300g

    Open Product Description
    €3.39
    €11.30/kg
  • James Whelan Dry Cured Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €5.99
    €29.95/kg
  • James Whelan Herbie Sausages 350g

    Open Product Description
    €4.99
    €14.26/kg
  • James Whelan Pale Back Rashers 200g

    Open Product Description
    €5.99
    €29.95/kg
  • James Whelan Cumberland Sausages 350g

    Open Product Description
    €4.99
    €14.26/kg
  • James Whelan Smoked Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €5.99
    €29.95/kg
  • James Whelan White Pudding 300g

    Open Product Description
    €3.39
    €11.30/kg
  • James Whelan Blackpudding Sausage 340g

    Open Product Description
    €4.99
    €14.68/kg