Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Odlums Irish Farmhouse Brown Bread Mix
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €2.00
    €4.44/kg
    was €2.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Belgian Milk Chocolate Chip Cookie Mix 400g

    Open Product Description
    €3.49
    €8.73/kg
  • Vegetarian
    Gem Home Made Christmas Cake Fruit Mix 970g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.99
    €7.21/kg
  • Vegetarian
    Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Odlums Irish Stoneground Wholemeal Bread Mix 500g
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €2.00
    €4.00/kg
    was €2.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.63/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Betty Crocker Devil's Food Cake Mix 425g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Betty Crocker Triple Chocolate Chunk Brownie Mix 415g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.63/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Betty Crocker Red Velvet Cake Mix 425g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Homecook Lemon Drizzle Cake Mix 500g

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Homecook Chocolate Fudge Brownie Mix 360g

    Open Product Description
    €2.99
    €8.31/kg
  • Betty Crocker Rainbow Chip Party Cake Mix 425g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Odlums Chocolate Chip High Protein Pancake Mix 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.70
    €18.00/kg
  • Vegetarian
    Odlums Original High Protein Pancake Mix 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.70
    €18.00/kg
  • Vegetarian
    Betty Crocker Chocolate Chunk Muffin Mix 335g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €8.21/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Betty Crocker Zesty Lemon Cake Mix 425g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Betty Crocker Tempting Chocolate Cake Mix 425g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Cadbury Baking Chocolate Brownie Cake Mix 350g
    SAVE €0.95
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €3.00
    €8.57/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Odlums Chocolate Chip Cookie Mix 400g
    SAVE €1.10
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.10
    €2.50
    €6.25/kg
    was €3.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Odlums American Style Pancake Shaker 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.70
    €15.67/kg
  • Vegetarian
    Cadbury Baking Chocolate Cookie Cake Mix 265g
    SAVE €0.95
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €3.00
    €11.32/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Cadbury Baking Chocolate Cake Mix 400g
    SAVE €0.95
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €3.00
    €7.50/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Odlums Crêpe Style Pancake Flour 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.70
    €5.40/kg
  • Vegetarian
    Odlums Crêpe Style Pancake Shaker 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.70
    €18.80/kg
  • New Product
    Vegetarian
    Dr. Oetker The Spooks of Halloween Slime Cupcake Mix 375g
    SAVE €0.90
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.60
    €9.60/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Baking at Home Pancake Mix 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.50
    €6.00/kg
  • Vegetarian
    Dr. Oetker The Spooks of Halloween Biscuit Decorating Kit 484g
    SAVE €1.96
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.96
    €7.99
    €16.51/kg
    was €9.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Chocolate Fudge Brownie Mix 400g

    Open Product Description
    €2.99
    €7.48/kg
  • Vegetarian
    Odlums Irish Brown Soda Bread Mix 2kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €2.25/kg
  • Vegetarian
    Odlums Bake Your Own Irish White Scones Scone Mix 450g
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €2.00
    €4.44/kg
    was €2.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct