FEATURED OFFERS

 

BIG BRAND VALUE

Loading...

Essentials on offer from the brands you return to again and again

HOUSEHOLD OFFERS

Loading...

Stock up on your favourites for less

TAPAS

Loading...

Mix & Match any 3 for 2*

FRESH QUALITY MEAT & FISH

Loading...

Mix & Match any 3 for €10

PLATTER OFFERS

Loading...

Mix & Match any 3 for 2*

HALLOWEEN

Loading...

Ghoulishly good treats on offer

BABY OFFERS

Loading...

Offers on all things baby

GIFT SETS

Loading...

Stock up and save

 
 

ALCOHOL OFFERS

SHOP & SAVE VOUCHERS DO NOT APPLY TO ALCOHOL SALES

 

White wine being poured into a wine glass on a black background

OFFERS ON WINE

Shop Now

Cloudy beer being poured into a glass on a black background

OFFERS ON BEER & CIDER

Shop Now

 

Whiskey being poured into a crystal glass on a black background

OFFERS ON SPIRITS

Shop Now

ALL ALCOHOL OFFERS in white text on a black background

ALL ALCOHOL OFFERS

Shop Now

 
 
 

SPOTLIGHT ON

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Shop All Offers

6599 items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Irish Chicken Breast Fillets 440g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.99
    €13.61/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores All Butter Croissant
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Keelings  Strawberries 227g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €13.17/kg
    Offer Valid: 21st Jul - 10th Nov
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate & Hazelnut Croissant
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Clonakilty 8 Irish Pork Sausages 227g
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €8.81/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Cadbury Snack Sandwich Chocolate Bar 110g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.35
    €39.55/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Oatly! Oat Drink Barista Edition 1L
    SAVE €0.95
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €2.00
    €2.00/l
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Deposit Fee
    Coca-Cola Zero Sugar 12 x 330ml
    SAVE €2
    Deposit Fee

    Open Product Description
    SAVE €2
    €8.00
    €2.02/l
    was €10.00
    + €1.80 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 29th Sep
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pain au Chocolat
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Finnebrogue Naked 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pain aux Raisins
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Kearns 8 Irish Pork Sausages 227g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.10
    €9.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Ballyfree 6 Super Tasty Turkey Sausages 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.75
    €15.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Almond Croissant 81g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Farmhouse Soda 730g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.40
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Capri-Sun Orange 10 x 200ml
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €5.55
    €2.78/l
    Offer Valid: 25th Sep - 29th Sep
  • Deposit Fee
    Coca-Cola Zero Sugar 2L
    Buy 4 for €5
    Deposit Fee

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €3.40
    €1.70/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 29th Sep
    Limit purchase
  • Henry Denny & Sons 6 Traditional Bacon Rashers 180g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.39
    €13.28/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 16 Original Pork Sausages 454g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €6.85/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made All Butter Croissants 4 x 70g (280g)
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 6 Traditional Thick Cut Bacon Rashers 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.50
    €18.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Deposit Fee
    Coca-Cola Original Taste 2L
    Buy 2 for €6
    Deposit Fee

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.15
    €2.08/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 29th Sep
    Limit purchase
  • Ballyfree 6 Smoked Turkey Rashers 150g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.75
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finnebrogue Naked 6 Smoked Back Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Ballyfree 6 Original Turkey Rashers 150g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.75
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Keelings Fresh & Juicy Blueberries
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 21st Jul - 10th Nov
  • Henry Denny & Sons 6 Hickory Smoked Bacon Rashers 180g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.39
    €13.28/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finnebrogue Naked 12 Unsmoked Streaky Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  •  Finnebrogue Naked 12 Smoked Streaky Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Skin On Salmon Darnes 190gm
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.00
    €21.05/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct