Filter Results

Departments

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Simply Better French Salted Caramel Crème 180g

    Open Product Description
    €4.50
    €25.00/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Sea Salted Toffee Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Rum Butterscotch Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Award Winning Sticky Toffee Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better All Butter Sticky Toffee Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Raspberry Sherry Trifles 2 x 170g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €16.18/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Belgian Chocolate Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Vanilla Bean Fresh Custard 330g

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Mango & Passion Fruit Mousse 2 x 125g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €22.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 French Macarons Selection 72g

    Open Product Description
    €3.49
    €48.47/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Lemon Curd Puddings 240g (2 x 120g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €20.79/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Lemon Curd & Vanilla Cheesecakes 2 x 100g (200g)
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €27.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Madagascan Vanilla Baked Cheesecakes 2 x 100g
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €27.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct