Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    Doves Farm Organic Self Raising White Flour 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/kg
  • Organic
    Doves Farm Organic Wholemeal Strong Bread Flour 1.5kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.75
    €2.50/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Tiana Fairtrade Organics All-Purpose Pure Organic Cassava Flour 500g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €9.49
    €18.98/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Almond Flour 250g
    Organic

    Open Product Description
    €7.99
    €31.96/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Suma Vital Wheat Gluten Flour 500g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.45
    €12.90/kg