Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Cream Plain Flour 2kg
    SAVE €0.90
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.00
    €1.50/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Self Raising Flour 2kg

    Open Product Description
    €2.55
    €1.28/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Self Raising Flour 2kg
    SAVE €0.90
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.00
    €1.50/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Plain Flour 2kg

    Open Product Description
    €2.55
    €1.28/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Cream Plain Flour 1kg
    SAVE 25%
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.95
    €1.95/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Self Raising Flour 1kg
    SAVE 25%
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.95
    €1.95/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Strong White Flour 2kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €2.15/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Coarse Wholemeal Flour 2kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €2.10/kg
  • Gem Plain Flour 1.5kg
    SAVE €0.29

    Open Product Description
    SAVE €0.29
    €1.60
    €1.07/kg
    was €1.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Hearts Delight Original Wheatmeal 2 kg

    Open Product Description
    €4.20
    €2.10/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Self Raising Flour 1kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Cream Plain Flour 500g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.70
    €3.40/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Cream Plain Flour 1kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Howards Extra Coarse Oneway Wholemeal Flour 2kg

    Open Product Description
    €4.40
    €2.20/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Self Raising Flour 500g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.70
    €3.40/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Plain Flour 2kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €0.80/kg
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Organic Plain Flour 1kg
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €4.20/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Extra Coarse Wholemeal Flour 2kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.40
    €2.20/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Spelt Plain Flour 1kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €4.30/kg
  • Gem Self Raising Flour 1.5kg
    SAVE €0.29

    Open Product Description
    SAVE €0.29
    €1.60
    €1.07/kg
    was €1.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Odlums Organic Wholemeal Flour 1kg
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.60
    €4.60/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Self Raising Flour 2kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €0.80/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Wholemeal Flour 2kg

    Open Product Description
    €1.59
    €0.80/kg
  • Organic
    Doves Farm Organic Spelt Wholemeal Flour 1kg
    SAVE €0.86
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.86
    €3.29
    €3.29/kg
    was €4.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Doves Farm Organic Rye Wholemeal Flour 1kg
    SAVE €0.60
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.45
    €2.45/kg
    was €3.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Doves Farm Organic Strong White Bread Flour 1.5kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.99
    €2.66/kg
  • Doves Farm Organic Plain White Flour 1kg

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Organic
    Doves Farm Fine Plain Wholemeal Flour 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €2.75
    €2.75/kg
  • True Natural Goodness Almond Flour 250g

    Open Product Description
    €7.49
    €29.96/kg
  • Gluten Free
    FREEE Gluten Free Buckwheat Flour 1kg
    Gluten Free

    Open Product Description
    €6.99
    €6.99/kg