Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores 16 Irish Pork Jumbo Sausages 800g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.79
    €4.74/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Jack & Eddie's 12 Finest Pork Sausages 350g

    Open Product Description
    €4.49
    €12.83/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Pork Sausage Meat 454g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €6.59/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons 8 Masterclass Irish Pork Sausages 320g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €12.47/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons 8 Masterclass Irish Pork Sausages 320g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €12.47/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons Masterclass Maple Irish Pork Swirls 240g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.49
    €14.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons Masterclass Irish Pork Swirls Marmalade 240g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.49
    €14.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Jack & Eddie's 6 Finest Pork Sausages 350g

    Open Product Description
    €4.49
    €12.83/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 9 Hand Tied Irish Pork Sausages 338g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €8.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Hand Tied Irish Pork Sausage 225g

    Open Product Description
    €1.99
    €8.84/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 12 Hand Tied Irish Pork Sausages 450g

    Open Product Description
    €3.69
    €8.20/kg
  • Dunnes Stores 8 Irish Pork Jumbo Sausages 400g

    Open Product Description
    €1.95
    €4.88/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Gluten Free 8 Irish Pork Sausages 227g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.49
    €6.56/kg
  • Dunnes Stores 16 Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €1.79
    €3.94/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Spring Onion & Black Pepper Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Honey & Mustard Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Black Pudding Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores 6 Gluten Free Irish Pork Jumbo Sausages 342g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.99
    €5.82/kg
  • Dunnes Stores 6 Irish Pork Cracked Black Pepper Dinner Sausages 400g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.69
    €6.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Irish Pork Tuscan Style Dinner Sausages 400g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.69
    €6.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Irish Pork Dinner Sausages 400g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.69
    €6.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Hicks of Dún Laoghaire Breakfast Sausages

    Open Product Description
    €4.50 avg/ea
    €11.99/kg
    Final cost based on weight
  • Dunnes Stores 56 Irish Pork Cocktail Sausages 800g

    Open Product Description
    €2.99
    €3.74/kg
  • Dunnes Stores Irish Lamb Calabrian Style Dinner Sausages 330g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.49
    €14.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct