Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kefir Protein Strawberry 160g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.59
    €9.94/kg
  • Vegetarian
    GetPro 15g High Protein Blueberry Yoghurt with Magnesium & Vitamin B9 160g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.59
    €9.94/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Lindahls Protein+ Immunity Strawberry Flavour 150g
    Buy 4 for €5

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g

    Open Product Description
    €2.59
    €12.95/kg
  • Vegetarian
    Fage Total 0% Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt with Raspberry Pomegranate 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €13.93/kg
  • Vegetarian
    GetPro Strawberry-Raspberry Flavour Drinking Yoghurt 300g
    Buy 3 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.79
    €9.30/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Irish Yogurts 0% Fat Greek Style Natural Live Yogurt 500g
    SAVE €0.40
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.25
    €2.50/kg
    was €1.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Protein 25g Raspberry 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €9.95/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk High Protein Natural Strained Irish Live Yogurt 500g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €4.98/kg
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Peach Skyr Live Yoghurt 160g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.59
    €9.94/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk High Protein Vanilla Strained Irish Live Yogurt 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €5.53/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk High Protein Vanilla Strained Irish Yogurt 4 x 105g (420g)
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €7.12/kg
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Protein 25g Peach 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €9.95/kg
  • Getpro Forest Fruits Protein Yoghurt Pouch 200g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.29
    €11.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Protein 25g Strawberry 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €9.95/kg
  • Müller Myprotein Vanilla Flavour Pudding 200g

    Open Product Description
    €2.59
    €12.95/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk High Protein White Chocolate Raspberry Strained Irish Yogurt 4 x 105g (420g)
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €7.12/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk High Protein Strawberry Strained Irish Yogurt 4 x 105g (420g)
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €7.12/kg
  • Vegetarian
    Irish Yogurts Strawberry Clonakilty Protein 180g
    SAVE €0.40
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.49
    €8.28/kg
    was €1.89
    Offer Valid: 23rd Sep - 7th Oct
  • Vegetarian
    Fage Total 0% Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt with Strawberry 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €13.93/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Irish Yogurts Clonakilty Greek Style Natural live Yogurt 1kg
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €2.69/kg
  • GetPro Banana Yoghurt 200g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.29
    €11.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kefir Protein Mango 160g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.59
    €9.94/kg
  • Vegetarian
    Müller Myprotein Crunch Strawberry Yogurt 180g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €14.39/kg
  • Vegetarian
    Irish Yogurts Vanilla Clonakilty Protein 180g
    SAVE €0.40
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.49
    €8.28/kg
    was €1.89
    Offer Valid: 23rd Sep - 7th Oct
  • Vegan
    Alpro High Protein Tropical Fruit Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 200g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €7.50/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Muller Rice Protein Vanilla Dessert
    ONLY €1.50

    Open Product Description
    ONLY €1.50
    €1.50
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Isey Skyr Vanilla 170g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.99
    €11.71/kg
  • Muller Rice Protein Chocolate Dessert
    ONLY €1.50

    Open Product Description
    ONLY €1.50
    €1.50
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    New Product
    Mevgal Authentic Greek Yogurt 500g
    Gluten Free
    New Product

    Open Product Description
    €3.95
    €7.90/kg