Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Yoplait Skyr Natural 850g

    Open Product Description
    €2.99
    €3.52/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €10.11/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
    SAVE €1.84
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.84
    €5.95
    €6.26/kg
    was €7.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg Raspberry Flavoured 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Skyr Natural 450g
    Buy 2 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €2.69
    €5.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg White Chocolate Flavour 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg Vanilla 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Liberté Greek Recipe Strained Yogurt 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg Stracciatella 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Liberté Greek Recipe Strained Yogurt 800g
    Buy 2 for €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €4.99/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Protein 25g Strawberry 200g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €9.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Skyr Vanilla 450g
    Buy 2 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €2.69
    €5.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Protein 25g Peach 200g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €9.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
    SAVE €1.84
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.84
    €5.95
    €6.26/kg
    was €7.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Protein 25g Passion Fruit, Mango & Papaya 200g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €9.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Liberté Vanilla 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €6.64/kg
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg Peach & Passion Fruit Flavour 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €10.11/kg
  • Vegetarian
    Müller Myprotein Crunch Vanilla Yogurt 180g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €14.39/kg
  • Lindahls Protein+ Immunity Lemon Flavoured 150g
    Buy 4 for €5

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.89
    €12.60/kg
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Skyr Superberry Icelandic Style Yogurt 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.69
    €11.27/kg
  • Lindahls Protein+ Immunity Raspberry Flavoured 330ml
    ONLY €1.50

    Open Product Description
    ONLY €1.50
    €1.50
    €4.55/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    GetPro 15g High Protein Vanilla Yoghurt with Magnesium & Vitamin B9 160g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.59
    €9.94/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Raspberry Skyr Live Yoghurt 160g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.59
    €9.94/kg
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Skyr Raspberry Icelandic Style Yogurt 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.69
    €11.27/kg
  • Vegan
    Alpro 15g High Protein Red Berries Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 200g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €7.50/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Lindahls Protein+ Immunity Banana Flavour 150g
    Buy 4 for €5

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Skyr Peach 450g
    Buy 2 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €2.69
    €5.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Lindahls Protein+ Immunity Pineapple Mango & Peach Flavour 330ml
    ONLY €1.50

    Open Product Description
    ONLY €1.50
    €1.50
    €4.55/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct