Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Duck 320g

    Open Product Description
    €12.10
    €37.81/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Twist with Duck 70g

    Open Product Description
    €3.60
    €51.43/kg
  • BAKERS Superfoods Small Dog Beef Dry Dog Food 1.1kg
    SAVE €1.15

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €5.00
    €4.55/kg
    was €6.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Perfect Fit Adult 1+ Rich in Chicken 825g
    SAVE €2.30

    Open Product Description
    SAVE €2.30
    €7.00
    €8.48/kg
    was €9.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BAKERS Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg
    SAVE €1.15

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €5.00
    €5.00/kg
    was €6.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE RODEO Chicken Dog Treats 7 Sticks
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €24.39/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Good Boy Pawsley & Co. Tender Beef Fillets 90g

    Open Product Description
    €4.10
    €45.56/kg
  • Gluten Free
    Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.05
    €40.50/kg
  • Purina One Adult Rich in Beef with Rice 1.5kg
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €9.00
    €6.00/kg
    was €12.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats Duck Fillets Adult 1 Year Plus 100g

    Open Product Description
    €2.49
    €24.90/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Crunchy Chicken & Calcium Bones 350g

    Open Product Description
    €12.10
    €34.57/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Chicken with Carrot Stick 100g

    Open Product Description
    €4.10
    €41.00/kg
  • PURINA ONE Mini/Small Chicken Dry Dog Food 1.5kg
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €9.00
    €6.00/kg
    was €12.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats Chicken Fillets Adult 1 Year Plus 100g

    Open Product Description
    €2.49
    €24.90/kg
  • BONIO Chicken Dog Biscuits 650g
    SAVE €0.73

    Open Product Description
    SAVE €0.73
    €2.92
    €4.49/kg
    was €3.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Perfect Fit Sensitive 1+ Rich in Turkey 825g
    SAVE €2.30

    Open Product Description
    SAVE €2.30
    €7.00
    €8.48/kg
    was €9.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 1kg
    SAVE €1.15

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €5.00
    €5.00/kg
    was €6.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BONIO Original Dog Biscuits 650g
    SAVE €0.73

    Open Product Description
    SAVE €0.73
    €2.92
    €4.49/kg
    was €3.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g
    SAVE €1.65

    Open Product Description
    SAVE €1.65
    €6.50
    €5.42/kg
    was €8.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Perfect Fit Senior 10+ Rich in Chicken 825g
    SAVE €2.30

    Open Product Description
    SAVE €2.30
    €7.00
    €8.24/kg
    was €9.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Dog Food Chunks in Gravy with Meat Selection- Adult 6 x 400g (2.4kg)

    Open Product Description
    €4.89
    €2.04/kg
  • Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Chicken & Turkey in Loaf 150g
    Buy 4 for €4.80

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.80
    €1.55
    €10.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Good Boy Pawsley & Co Succulent Pigs in Blankets 80g

    Open Product Description
    €4.10
    €51.25/kg
  • PEDIGREE RODEO Beef Dog Treats 7 Sticks
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €24.39/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Dog Treats 24 Twister Sticks 4 x 105g (420g)

    Open Product Description
    €3.99
    €9.50/kg
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Duck 90g

    Open Product Description
    €3.95
    €43.89/kg
  • Dunnes Stores Classic Tender Pâté Rich in Chicken with Turkey Adult 1 Year Plus 150g

    Open Product Description
    €0.70
    €4.67/kg
  • Dunnes Stores Classic Tender Pâté Adult 1 Year Plus 150g

    Open Product Description
    €0.70
    €4.67/kg
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
    SAVE €1.65

    Open Product Description
    SAVE €1.65
    €6.50
    €5.42/kg
    was €8.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores My Family Favourites Dog Food Meaty Selection in Gravy 6 x 400g

    Open Product Description
    €3.49
    €1.45/kg